Nowości
BizCRM w modelu SaaS już dostępny! Ikona kalendarza 17.09.2010
Possible wprowadza na rynek pierwszy produkt z rodziny BizPlatform w modelu dzierżawy (SaaS Software-as-a-Service) – BizCRM (www.bizcrm.pl).
  więcejStrzałka
Nowa wersja BizPlatform 4.2 Ikona kalendarza 26.07.2010
Zarządzanie projektami, diagramy Gantta, kalendarz z rezerwacją zasobów, moduł urlopów i nieobecności, rozbudowany obieg dokumentów to najważniejsze z nowości przygotowane zgodnie z wymaganiami Klientów
  więcejStrzałka
Wdrożenie BizCRM, BizInfo oraz BizDoc w Widar Sp. z o.o. Ikona kalendarza 7.02.2010
Rozpoczęliśmy wdrożenie aplikacji BizCRM, BizInfo oraz BizDoc w firmie Widar Sp. z o.o.
  więcejStrzałka
Wdrożenie BizCRM w Polman S.A. Ikona kalendarza 20.10.2009
Zgodnie z umową, w ciągu kilku tygodni pracy z sukcesem zakończono wdrożenie BizCRM w firmie Polman S.A. CRM został skonfigurowany pod specyficzne potrzeby klienta.
  więcejStrzałka
PUH Mires wdraża platformę B2B opartą o BizPlatform Ikona kalendarza 6.10.2009
Na początku października podpisano umowę na wdrożenie platformy informatycznej do automatyzacji procesów biznesowych w firmie Mires na linii dostawca - producent - odbiorca w oparciu o BizPlatform.
  więcejStrzałka
Portal grupy kapitałowej Sygnity Ikona kalendarza 7.09.2009
Pod koniec sierpnia Sygnity SA udostępnił użytkownikom wykonany przez Possible nowy portal korporacyjny całej grupy kapitałowej umieszczony pod adresem www.sygnity.pl.
  więcejStrzałka
Önskefoto AB ze Szwecji wybiera Possible Ikona kalendarza 8.07.2009
Önskefoto AB to szwedzka firma, europejski lider w przetwarzaniu online produktów fotograficznych takich jak: kalendarze, albumy, fotoboki. Spółka działa w czterech krajach: Szwecja, Holandia, Norwegia i Wielka Brytania i jest notowana na giełdzie dla spółek technologicznych w Sztokholmie.
  więcejStrzałka
Possible wykonał zaawansowany system informatyczny wspierający zarządzanie firmą handlową Ikona kalendarza 3.06.2009
Dairy Broker jest dystrybutorem produktów mlecznych działający na terenie Polski i 6 innych krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Firma dostarcza produkty mleczne do największych sieci handlowych w kraju i za granicą.
  więcejStrzałka
Kolejna spółka giełdowa CP Energia SA powierzyła Possible wykonanie portalu korporacyjnego Ikona kalendarza 25.05.2009
CP Energia SA działa w obszarze obrotu i dystrybucji gazu ziemnego oraz zarządzanie sieciami gazowymi. Spółka posiada koncesje na obrót i dystrybucję paliw gazowych oraz na obrót gazem ziemnym z zagranicą; druga firma po PGNiG posiadającą umowę na dostawy gazu z Federacji Rosyjskiej.
  więcejStrzałka
Pierwszy klient Possible z sektora bankowego Ikona kalendarza 5.05.2009
Bank Spółdzielczy w Toruniu to jeden z czołowych banków spółdzielczych w Polsce, działający od ponad 100 lat, posiada dwa oddziały i trzy filie na terenie Torunia oraz sześć oddziałów w pozostałych miejscowościach woj. kujawsko- pomorskiego.
  więcejStrzałka
Portal klienta ATMANa powstanie w oparciu o BizPlatform Ikona kalendarza 30.04.2009
ATM SA powierzył Possible wykonanie portalu klienta dla firm korzystających z jego usług telekomunikacyjnych. ATM SA to spółka notowana na GPW i wiodący podmiot w grupie kapitałowej ATM. Firma jest właściciel trzeciej największej sieci telekomunikacyjnej w Polsce.
  więcejStrzałka
Portal korporacyjny dla grupy kapitałowej Sygnity Ikona kalendarza 23.04.2009
Sygnity SA wybrała rozwiązanie BizPortal dla portalu swojej grupy kapitałowej! Sygnity SA jest czołowym dostawcą rozwiązań informatycznych w Polsce notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Firma powstała w marcu 2007 roku w wyniku połączenia firm Computerland i Emax, jest wiodącą spółką w grupie kapitałowej Sygnity obejmującej kilkanaście spółek.
  więcejStrzałka
Pierwszy portal z systemem cash-back w Polsce będzie tworzony w Possible Ikona kalendarza 15.04.2009
Possible wykona dla Tortura SA pierwszą w Polsce porównywarkę cen połączoną z programem lojalnościowym w systemie cashback.
  więcejStrzałka
BizCRM w Ultramare Ikona kalendarza 6.04.2009
Possible rozpoczął prace nad wdrożeniem aplikacji BizCRM w Ultramare Sp. z o.o. - producenta i dystrybutora filtrów powietrza z bazą klientów w Polsce, Europie i Azji.
  więcejStrzałka
Possible wykonał Intranet dla Gdańskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Ikona kalendarza 25.02.2009
Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej (GPEC) jest producentem i dystrybutorem ciepła z własna nowoczesną elektrociepłownią „Matarnia”, który zaopatruje 65% mieszkań w Gdańsku i część Sopotu. Spółka zleciła Possible wykonanie Intranetu.
  więcejStrzałka
Maxon Nieruchomości tworzy Intranet bazując na programie IMO Ikona kalendarza 11.02.2009
MAXON Nieruchomości jedna z największych agencji pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Warszawie, obecna na rynku od 1989 roku, będzie pracować na programie IMO i rozbudowanym BizIntranet.
  więcejStrzałka