Aplikacje Bizplatform

BizPlatform to platforma programistyczna stworzona i rozwijana przez firmę Possible. Służy do budowania webowych systemów informatycznych wspomagających realizację procesów biznesowych.

Nasze aplikacje to BizCRM, BizDoc, BizInfo, BizHelpdesk, BizProject. W ramach wdrożenia możemy je zestawić, zmodyfikować według wymagań Klienta i udostępnić w wewnętrznej sieci (Intranet) lub dla zewnętrznych klientów (Ekstranet). Możemy też stworzyć witryną www lub bardziej skomplikowany portal (Portal internetowy).

Wszystkie aplikacje BizPlatform są webowe czyli instalowane są wyłącznie na serwerze. Nie ma potrzeby instalować żadnego nowego oprogramowania na stacjach roboczych (pecetach pracowników). Dostęp do każdej aplikacji realizowany jest za pomocą przeglądarki internetowej.

  Aplikacje Bizplatform
 
BizCRM – zarządzanie relacjami z klientami (sprzedaż, marketing)


BizInfo – przepływ informacji w firmie (formularze, urlopy, delegacje, ankiety, fora dyskusyjne, FAQ)


BizProject – zarządzanie projektami i budżetowanie cykliczne
 Bizplatform
 
   Wszystkie aplikacje BizPlatform działają online poprzez przeglądarkę internetową, bez potrzeby instalowania na komputerach użytkowników.  
   Na życzenie Klienta wykonujemy dodatkowe moduły.  BizPlatform w całości zbudowane jest w nowoczesnej i sprawdzonej technologii Microsoft .NET. Więcej an podstronie Technologia.