Bank Spółdzielczy w Toruniu

Jeden z czołowych banków spółdzielczych w Polsce, działający od ponad 100 lat, posiada dwa oddziały i trzy filie na terenie Torunia oraz sześć oddziałów w woj. kujawsko-pomorskim.

Opis systemu:

Obieg dokumentów BizDoc wspiera rejestrację i dystrybucję korespondencji wchodzącej i wychodzącej do banku oraz obieg dokumentów wewnętrznych w tym formularze wewnętrzne m.in. wniosku kadrowe (urlopowe, oświadczenia kadrowe), ankiety, wnioski o nadanie sprzętu, wnioski o uprawnienia do systemów informatycznych, wnioski dotyczące kompleksowej obsługi klienta np. kredytowe, o zmianę warunków umowy z bankiem. Za pomocą BizCRM nadzorowane są relacje z członkami Banku. BizHelpdesk pozwala na realizację zleceń serwisowych.

Użyte Aplikacje:

Link: http://www.bstorun.pl/

Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej

Producent i dystrybutor ciepła z własna nowoczesną elektrociepłownią „Matarnia” zaopatrujący 65% mieszkań w Gdańsku i część Sopotu.

Opis systemu:

Obieg dokumentów i wspólna praca na dokumentach plus przepływ informacji oraz dodatkowe moduły dedykowane takie jak: rozliczenia telefoniczne zintegrowane z systemem bilingowym na bazie Oracle, rezerwacje sal zintegrowane z Microsoft Exchange oraz integracja z systemem wspomagającym zarządzanie przedsiębiorstwem Egeria firmy Comarch to elementy systemu Intranet dla pracowników GPEC w różnych lokalizacjach; w Intranecie zastosowano rozbudowany system dostępu użytkowników do wybranych obszarów, dokumentów i danych ze zintegrowanych systemów np. informacje o własnym urlopie.

Użyte Aplikacje:

Link: http://www.gpec.gda.pl/

Instytut Sadownictwa i Kwiaciarstwa

Największe w Polsce centrum badawczym w zakresie sadownictwa, pszczelarstwa i roślin ozdobnych.

Opis systemu:

Portal AgEngPol jako narzędzie do przepływu informacji między naukowcami uczestniczącymi w Sieci Naukowej „Agroinżynieria dla zrównoważonego rolnictwa przemysłu rolno-spożywczego i obszarów wiejskich – AgEngPol”. Zawiera bazę wiedzy dla naukowców oraz umożliwia sprawne komunikowanie się mimo znacznych odległości między członkami Sieci. Do głównych funkcjonalności portalu należy forum, dzielenie się dokumentami, system zadań oraz komunikator.

Użyte Aplikacje:

Link: http://www.agengpol.pl

Maxon Nieruchomości

Jedna z największych agencji pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Warszawie, obecna na rynku od 1989 roku

Opis systemu:

Rozbudowany system Intranet dostępny przez przeglądarkę internetową dla kilkudziesięciu pośredników w obrocie nieruchomościami pracujących poza biurem i w siedzibie firmy; silna integracja systemu z programem IMO wspomagającym zarządzanie biurami nieruchomości, którego producentem jest także Possible; IMO zawiera w sobie bazę klientów i ofert, z wieloma możliwościami filtrowania i raportowania pracy oraz współdzielone kalendarze, co stanowi ważny element aplikacji BizCRM. Intranet dla firmy Maxon zawiera oprócz BizCRM również aplikacje: BizInfo, BizDoc, BizProject i kilkanaście modułów wykonanych na indywidualne zamówienie wymagających wielopoziomowej integracji z systemami innych producentów i z portalami internetowymi.

Użyte Aplikacje:

Link: http://maxon.pl/

Mires

Firma Mires jest producentem systemów klimatyzacji. Zajmuje się także ich uruchamianiem i instalacją. Wieloletnie doświadczenie i praca przy największych projektach w Polsce pozwala firmie Mires realizować najbardziej skomplikowane projekty.

Opis systemu:

Platforma automatyzująca procesy biznesowe na styku z firmami partnerskimi: stałymi dostawcami i odbiorcami. Rdzeniem systemu będzie BizPlatform, na której powstaną moduły usprawniające poszczególne procesy.

Użyte Aplikacje:

Link: http://www.mires.pl/

Nikon

Polski oddział międzynarodowej firmy Nikon, producenta aparatów fotograficznych.

Opis systemu:

Portal intranetowy z aplikacjami BizInfo (przepływ informacji), BizDoc (obieg dokumentów) oraz indywidualnymi modułami: informacja o pracownikach, personalizacja wyglądu intranetu, rezerwacje zasobów, rejestracja czasu pracy i rozbudowana baza zdjęć o wysokiej jakości na potrzeby mediów.

Użyte Aplikacje:

Link: http://www.nikon.pl

Polman S.A.

Firma usługowa zajmująca się utrzymaniem czystości oraz sprzedażą i dystrybucją środków czystości, pracująca dla firm takich jak: Polskie Radio, Port lotniczy PLL LOT, Lotniczy Dworzec Towarowy "Cargo", Petrolot, TNT, Makro Cash & Carry, ORLEN, Rafineria GDAŃSK, Lotos, Vattenfall i wiele innych firm.

Opis systemu:

BizCRM zawierający podstawową konfigurację: Moduł Klienci, Działania, Osoby kontaktowe, Kalendarz oraz Oferty. Aplikacja umożliwia zarządzanie relacjami z klientami oraz współdzielenie wiedzy między poszczególnymi działami firmy. Drugim elementem systemu są moduły aplikacji BizInfo: lista pracowników z danymi kontaktowymi, dokumenty w podziale na kategorie tematyczne i z dostępem dla wybranych grup użytkowników oraz zestawienia dotyczące zasobów firmowych: telefonów, samochodów i innych.

Użyte Aplikacje:

Link: http://www.polman.pl

Ultramare

Producent i dystrybutor filtrów powietrza z bazą klientów w Polsce, Europie i Azji.

Opis systemu:

BizCRM zawierający oprócz modułów standardowych jak Klienci, Osoby kontaktowe, Zdarzenia również moduły dedykowane wspomagające proces ofertowania od złożenia zamówień wewnętrznych i zewnętrznych, przez potwierdzanie zamówień, aż po ich realizację. Dodatkowo BizCRM pobiera dane dot. zapłaconych faktur z programu finansowo-księgowego Symfonia Premium i przypisuje je do konkretnych klientów umieszczonych w CRM.

Użyte Aplikacje:

Link: http://www.ultramare.com.pl/

Yorkhouse

Doradztwo przy wyborze banku i kredytu.

Opis systemu:

System służący budowaniu relacji z klientami CRM oraz pozwalający na przechowywanie kalkulacji wniosków oraz przeprowadzanie procesu przygotowywania i realizacji umów kredytowych.

Użyte Aplikacje:

Link: http://www.yorkhouse.pl/

Big Jewellers

Sieć sklepów jubilerskich w Stanach Zjednoczonych.

Opis systemu:

Aplikacja dedykowana służąca do porównywania cen produktów jubilerskich znajdujących się na stanach magazynowych, dzięki systemowi ponad 2000 sklepów jest w stanie w prosty sposób optymalizować stany magazynowe oraz przyśpieszać sprzedaż produktów zalegających w magazynach, zawierająca moduły dedykowane takie jak: ładowanie stanów magazynowych (dowolna ilość, obecnie ponad 100 milionów rekordów), analizy cen, raportowanie, porównywanie stanów magazynowych, Business Intelligence (optymalizacja stanów poprzez zmiany cen i analizę szybkości sprzedaży po zmianie).

Użyte Aplikacje:

Link: http://www.balancetobuy.com/

Pioneer Technologies

Aamerykańska firma zajmująca się analizowaniem katastrof na terenie stanu Kalifornia.

Opis systemu:

Rozbudowany system bazujący na BizProject i BizDoc do pracy grupowej i wspólnego prowadzenia projektów w formie systemu intranetowego, z rozwiązania korzysta około tysiąca użytkowników mających dostęp tylko do określonych modułów, potrzebnych im z punktu widzenia projektów, w które są zaangażowani

Użyte Aplikacje:

Link: http://www.ptc-us.com/