Bank Spółdzielczy w Toruniu

Jeden z czołowych banków spółdzielczych w Polsce, działający od ponad 100 lat, posiada dwa oddziały i trzy filie na terenie Torunia oraz sześć oddziałów w woj. kujawsko-pomorskim.

Opis systemu:

Obieg dokumentów BizDoc wspiera rejestrację i dystrybucję korespondencji wchodzącej i wychodzącej do banku oraz obieg dokumentów wewnętrznych w tym formularze wewnętrzne m.in. wniosku kadrowe (urlopowe, oświadczenia kadrowe), ankiety, wnioski o nadanie sprzętu, wnioski o uprawnienia do systemów informatycznych, wnioski dotyczące kompleksowej obsługi klienta np. kredytowe, o zmianę warunków umowy z bankiem. Za pomocą BizCRM nadzorowane są relacje z członkami Banku. BizHelpdesk pozwala na realizację zleceń serwisowych.

Użyte Aplikacje:

Link: http://www.bstorun.pl/

Mires

Firma Mires jest producentem systemów klimatyzacji. Zajmuje się także ich uruchamianiem i instalacją. Wieloletnie doświadczenie i praca przy największych projektach w Polsce pozwala firmie Mires realizować najbardziej skomplikowane projekty.

Opis systemu:

Platforma automatyzująca procesy biznesowe na styku z firmami partnerskimi: stałymi dostawcami i odbiorcami. Rdzeniem systemu będzie BizPlatform, na której powstaną moduły usprawniające poszczególne procesy.

Użyte Aplikacje:

Link: http://www.mires.pl/

Polman S.A.

Firma usługowa zajmująca się utrzymaniem czystości oraz sprzedażą i dystrybucją środków czystości, pracująca dla firm takich jak: Polskie Radio, Port lotniczy PLL LOT, Lotniczy Dworzec Towarowy "Cargo", Petrolot, TNT, Makro Cash & Carry, ORLEN, Rafineria GDAŃSK, Lotos, Vattenfall i wiele innych firm.

Opis systemu:

BizCRM zawierający podstawową konfigurację: Moduł Klienci, Działania, Osoby kontaktowe, Kalendarz oraz Oferty. Aplikacja umożliwia zarządzanie relacjami z klientami oraz współdzielenie wiedzy między poszczególnymi działami firmy. Drugim elementem systemu są moduły aplikacji BizInfo: lista pracowników z danymi kontaktowymi, dokumenty w podziale na kategorie tematyczne i z dostępem dla wybranych grup użytkowników oraz zestawienia dotyczące zasobów firmowych: telefonów, samochodów i innych.

Użyte Aplikacje:

Link: http://www.polman.pl

Pioneer Technologies

Aamerykańska firma zajmująca się analizowaniem katastrof na terenie stanu Kalifornia.

Opis systemu:

Rozbudowany system bazujący na BizProject i BizDoc do pracy grupowej i wspólnego prowadzenia projektów w formie systemu intranetowego, z rozwiązania korzysta około tysiąca użytkowników mających dostęp tylko do określonych modułów, potrzebnych im z punktu widzenia projektów, w które są zaangażowani

Użyte Aplikacje:

Link: http://www.ptc-us.com/